Gamintojo rekomendacijos


Gamintojo rekomendacijos/čiužinio priežiūra:

1. Čiužinį rekomenduojame dėti ant medinių grotelių. Rekomenduojame rinktis groteles su 3-5 cm tarpais tarp lentelių. Taip nepažeisite čiužinio konstrukcijos ir užtikrinsite oro pralaidumą. Čiužinys netinkamas laikyti ant ištisinio medinio pagrindo ir metalinių grotelių - gali būti pažeista čiužinio konstrukcija. Tokie lovos pagrindai neleidžia laisvai cirkuliuoti orui, todėl pradeda kauptis drėgmė, gali atsirasti pelėsis.

2. Kad gaminys tolygiai dėvėtųsi ir ilgiau išlaikytų savo esmines savybes, rekomenduojame jį vartyti ir vėdinti (sukeiskite čiužinio puses, galvūgalį su kojūgaliu). Jeigu įsigytas čiužinys yra abiejų pusių naudojimo, rekomenduojame jį taip pat ir vartyti kas 2-3 mėnesius (apverskite kita puse, sukeiskite galvūgalį su kojūgaliu).

3. Pardavėjas suteikia 5 metų garantiją čiužinių fizinėms medžiagų savybėms bei komfortui, tačiau remiantis higienos specialistų rekomendacijomis, čiužinį patartina keisti kas 7 metus.

4. Čiužiniai rekomenduojami iki 130 kg svorio žmonėms. Žmonės, sveriantys daugiau nei nurodyta rekomendacijoje, taip pat gali naudotis čiužiniu, tačiau tokiais atvejais nemokamas garantinis čiužinio aptarnavimas nėra taikomas.

5. Čiužiniai neskirti plauti. Tik užvalkalus galima skalbti ar kitaip valyti (žr. užvalkalo priežiūros etiketę). Visi MARVETI čiužiniai yra patogūs ir praktiški, juos lengva prižiūrėti, nes užvalkalai gaminami su užtrauktuku.